tel. 795 11 75 74 | ul. Karola Miarki 17, 44-330 Jastrzębie-Zdrój


Kancelaria Adwokacka

O Kancelarii

Adwokat Szymon Dubel świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych. Główna siedziba mojej kancelarii adwokackiej mieści się w Katowicach, jednak z racji miejsca zamieszkania możemy również spotkać się w Olkuszu lub innym wybranym przez Ciebie miejscu. Dodatkowo, wspólnie z adwokat Martą Dubel świadczymy usługi w siedzibie kancelarii na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój.

 

 

CEL:

Zanim wyruszysz w rejs, najpierw określ cel podróży...

 

Celem, jaki przed sobą stawia Kancelaria jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości obsługi prawnej. Dysponując doświadczeniem i gruntownym przygotowaniem merytorycznym jesteśmy gotowi prowadzić nawet najbardziej wymagające sprawy. Do każdej ze zleconych spraw, nawet tych z pozoru błahych, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, działając w zindywidualizowany sposób i dobierając najbardziej efektywne rozwiązania. Unikamy działania szablonowego, według stosowanych przez innych oklepanych schematów, które nie zawsze się sprawdzają. Interpretacja przepisów prawa wymaga bowiem każdorazowo indywidualnego podejścia i znalezienia właściwej ścieżki prawnej, która ominie odpowiednio wcześniej przewidziane, a mogące wystąpić przeszkody. Uważnie zatem wsłuchujemy się w Państwa problemy i oczekiwania wobec Kancelarii. Dbamy o to, by współpracy przebiegała w sposób harmonijny, a zasady rozliczeń były w pełni transparentne.

 

 

LOKAL:

Wstąp i poczuj się bezpiecznie...

 

Lokal usytuowany jest w centrum Katowic, zapraszam na spotkanie gdzie będziemy mogli spokojnie porozmawiać o Twoich problemach i opracować strategię działania.

 

Bądź spokojny i pamiętaj, że w mojej pracy w pierwszej kolejności kieruję się zasadami etyki i godności zawodu adwokata, a przekazane przez Ciebie informacje stanowią tajemnicę adwokacką, której mam bezwzględny obowiązek dochować.

 

Miej na uwadze, że wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom jestem mobilny i możemy spotkać się w dowolnym zaproponowanym przez Ciebie miejscu. Dotyczy to również sytuacji kiedy zostałeś zatrzymany - pamiętaj nigdy nie jesteś sam.

 

 

FIRMA:

...powinna być zorganizowaną formą przyjaźni.

 

Uzyskanie tytułu adwokata wiąże się z rzetelnym poznaniem wszystkich dziedzin prawa, które tym samym nie są mi obce, jednakże moja kancelaria przede wszystkim specjalizuje się w sprawach karnych, a to z uwagi na moje długoletnie zamiłowanie do tej gałęzi prawa, a także zdobyte solidne wykształcenie w tym kierunku.

 

Z uwagi na moje przekonania, w swej pracy podejmuję się również wszelkich spraw w których naruszono Twoją wolność. Nie są mi zatem obce sprawy z zakresu dyskryminacji bądź naruszeń dóbr osobistych. Pamiętaj, że wolność innych kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja wolność, a prawo polskie przewiduje skuteczne instrumenty pozwalające egzekwować tę zasadę.

 

W pracy adwokata bardzo ważnym narzędziem jest samochód. Jako doświadczony kierowca nie tylko czterech kółek w sposób szczególny zajmuję się również sprawami dotyczącymi wypadków komunikacyjnych i wszelkimi roszczeniami z tym związanymi. Praktyczna wiedza z zakresu przepisów prawa o ruchu drogowym jak również mechanizmów powstawania wypadków pozwalają mi na skuteczną weryfikację wydawanych w tego rodzaju sprawach opinii biegłych na korzyść moich Klientów.

 

Zrobię wszystko aby prowadzone postępowanie odbyło się zgodnie z przepisami procedury, bez jakichkolwiek nadużyć ze strony innych jego uczestników, których działania mogłyby rodzić dla Ciebie negatywne konsekwencje.

 

W swojej pracy chcę przede wszystkim pomagać ludziom takim jak Ty.

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA:

Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z:

 

 

Zapraszam.

 

Adwokat Szymon Dubel.

kom. 795 11 75 74

 

Kancelaria Adwokacka w Katowicach

ul. Wojewódzka 15/3

40-026 Katowice

 

Kancelaria Adwokacka w Olkuszu

Plac Konstytucji 3 Maja 3/10

32-300 Olkusz